Mamy utrzymanie!
KS Podhalanin Biecz 8:1 KS Grybovia Grybów
Bramki: 2', 31' Kozioł, 5', 14', 50', 67' Dutka, 47' Setlak, 55' Kiełtyka G.
Skład: Rutana W. (46' Michalec J.), Bochnia, Zając, Filipak (58' Urzędowski), Kosiba M., Kosiba K. (46' Cieśla), Grajewski, Kiełtyka G., Kiełtyka K. (46' Gancarz), Dutka, Kozioł (46' Setlak)
Ostatni mecz sezonu i duża wygrana. Ekipa Grybowa przyjechała na mecz składem młodym. Dużo juniorów i można pochwalić chłopaków za chęć walki i próbę rozgrywania piłki. Zaczęliśmy strzelać od razu. Pierwsza akcja, rzut rożny, zamieszanie w polu karnym i Karol strzela lewą nogą. Chwilę później Dutka prowadzi rajd lewą stroną i mamy 2:0. Podobną akcję przeprowadza w 14 minucie i podwyższa na 3:0. W 31 minucie Kozioł dostaje świetne podanie i w sytuacji sam na sam nie myli się. W przerwie aż 4 zmiany w Naszej ekipie. Schodzi kontuzjowany bramkarz Rutana i zastępuje go zawodnik z pola - Michalec. Wchodzą na boisko również Gancarz, Cieśla i Setlak. Ten ostatni już na początku pokazuje klasę. Świetne dośrodkowanie Cieśli i uderzenie z głowy prosto w okno bramki. Na 6:0 podwyższa ponownie Dutka po akcji jego lewą stroną. Kolejne trafienie Kiełtyki. Dostaje piłkę w środku pola, podprowadza i z ok 23 m pięknie uderza po "długim słupku". Ostatnia bramka jest autorstwem Dutki, który zanotował 4 bramki w tym spotkaniu. Tym razem rzut karny. Bramkarz miał piłkę na rękach ale uderzenie zbyt mocne. W całym meczu świetnych sytuacji nie brakowało i 8 bramek to zdecydowanie najniższy wynik jaki mógł paść. Tą wygraną zapewniamy sobie utrzymanie w lidze okręgowej. Wygrana Łużnej na wyjeździe sprawiła iż przegoniliśmy Zawiszę, która miała większe szanse na utrzymanie i zajmujemy ostatecznie 12 pozycję. Z ligi spadają Grybovia, Korzenna oraz Rożnów. Dziękujemy tym drużynom za rywalizację i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach. Dziękujemy również wszystkim, którzy Nas wspierali w tym sezonie. Wszystkim sponsorom, osobom prywatnym, Zarządowi oraz zawodnikom.