Młodziki zakończyli rozgrywki wysokim zwycięstwem!
Ostatni mecz Ligi młodzików PPN Gorlice z LKS Łużna wygrany przez Naszą ekipę 6:0. W rundzie rewanżowej Nasi zawodnicy przegrali tylko 1 spotkanie. Nie wiadomo jeszcze, na którym miejscu skończyliśmy, gdyż nie wszystkie wyniki zostały zaktualizowane. W pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0 po strzale Stankowskiego. Dopiero w drugiej części spotkania zawodnicy się bardziej rozkręcili i trafiali więcej razy. Około 20 minuty spotkania zawodnik gości złapał kontuzję kostki i musiał zejść. Trener nie miał do dyspozycji zawodników rezerwowych więc Łużna musiała grać w 8. W geście solidarności trener Biecza również ściągnął jednego zawodnika aby gra była równa jeśli chodzi o ilość zawodników.
Bramki: Kawa x3, Stankowski x2, Huk P.
Grali: Grzyb, Kamiński K., Mosoń, Stankowski, Kawa, Potykanowicz, Haberek, Tusiński, Huk, Jodłoś, Faber, Mika, Żak, Gubernat.