Z powodu złych warunków atmosferycznych cała 15 kolejka A klasy została przełożona.
KS Podhalanin Biecz 3:1 Biała Lubaszowa
Bramki: Gancarz P. 8', 34', Kozioł 45'
Skład: Michalec D. - Gancarz M., Michalec J., Kosiba, Kawa (30' Hałgas) - Paszyński (grał 60'), Grajewski, Filipak (grał 30') - Pyrek (45' Setlak), Kozioł (grał 70'), Gancarz P. (grał 70).
Grali jeszcze: Haberek (30 min), Śmigacz (45 min), Rutana T. (30 min)
Kolejny mecz ligowy przesunięty. Tym razem wyjazd do Zagórzan przełożony na 1 maja (wtorek) na 17:00. Nasza drużyna po raz drugi zmierzyła się z Białą Lubaszową grającą również w A klasie. Mecz odbył się na sztucznym boisku pod balonem w Szalowej. Duży obiekt dawał wiele możliwości rozgrywania piłki. Już na początku Gancarz przyjął przed polem karnym i mocnym strzałem z lewej nogi uderzył w "krótki" słupek. Gości odpowiedzieli strzałem na 1:1. Na prowadzenie Biecz ponownie wyprowadził Gancarz po podaniu Kozioła z prawej strony po ziemi. Pod koniec pierwszej połowy Kozioł wykonał ładny rajd prawą stroną zakończony strzałem po długim słupku. Wynik ustalił się w pierwszej połowie. W drugiej marnowaliśmy dogodne sytuacje. Już za tydzień rozegramy pierwszy mecz ligowy z LKS Naftą Kryg (o ile pogoda dopisze) w Wielką Sobotę o 11:00 na własnym boisku! Zapraszamy!