Sukces orlików na turnieju w Nowym Żmigrodzie

Drużyna orlików rocznik 2007 rozegrała dzisiaj turniej organizowany przez UKS Tempo Nienaszów na nowo otwartej hali w Nowym Żmigrodzie. Poziom zawodów mógł zadziwić. Wszystkie ekipy grały z zaangażowaniem, zacięciem oraz pokazywały jak na swój wiek wysoką technikę. Nasza drużyna nie odstawała od reszty, a można powiedzieć, że się wyróżniała swoim stylem gry. W grupie rozegraliśmy 3 spotkania przeciwko: UKS Temo Nienaszów 0:0, wygrana z UKS 6 Jasło II 1:0 (Czech K.), wygrana z AP Jasło 3:0 (Janas K. x2, Czech K.). W półfinale zmierzyliśmy się z Aktivia Pro Wiśniowa gdzie padł remis 1:1 (Janas K.), a po rzutach karnych wygraliśmy 2:1. W finale niestety zawodnicy Podhalanina przegrali z pierwszą drużyną UKS 6 Jasło 2:0. Duże wyróżnienie otrzymał Kacper Janas, który został wybrany razem z 4 innymi zawodnikami z innych ekip do Drużyny Marzeń turnieju. Gratulacje!!!