Piłkarski dzień z Podhalaninem za Nami!
Pierwszy dzień rozgrywek halowych. Dzisiaj mierzyły się ze sobą od rana ekipy z rocznika 2010, a od 13 drużyny z roczników 2012.
Bardzo udane rozgrywki Dużo walki, emocji i uśmiechu na twarzach. Był doping, były piękne bramki i spektakularne obrony. Brawo.
Klasyfikacja w starszym roczniku:
Beskidzka Akademia Piłkarska
LKS Łużna
KS Podhalanin Biecz
Poza podium:
LKS Wójtowa
LKS Ogień Sękowa
AserekTeam.
W młodszym roczniku Naszej drużynie poszło lepiej i przegrała 1 miejsce tylko gorszym bilansem bramkowym:
Beskidzka Akademia Piłkarska
KS Podhalanin Biecz
AserekTeam
Poza podium:
LKS Ogień Sękowa
BSS Brunary
LKS Łużna.
W każdej kategorii wiekowej wyróżniliśmy 6 najlepszych zawodników. Brawo za walkę jeszcze raz.
Tym razem rocznik  2014 i młodsi.
W niedzielę od rana najmłodsi chłopcy i dziewczynki rywalizowali ze sobą na hali w Bieczu w turnieju. Graliśmy bez klasyfikacji ale i tak każdy wiedział, że to jego drużyna była najlepsza
Rozegrano bardzo dużo meczy na 2 boiskach. Każdy z zawodników włożył dużo siły i chęci w rywalizację co było widać na uśmiechniętych twarzach. O to Nam chodziło.
Rywalizowały ze sobą ekipy:
KS Podhalanin Biecz A
KS Podhalanin Biecz B
LKS Łużna
Aserekteam A
Aserekteam B
LKS Wójtowa
 Dziękujemy Wam bardzo za przybycie i świetną grę! Rodziców również dziękujemy bardzo za przygotowanie smakołyków dla wszystkich.
 OSP KSRG Biecz dziękujemy bardzo za zabezpieczenie medyczne podczas zawodów.
 Gminie Biecz za wsparcie finansowe.
 Sędziom za profesjonalne podejście do sprawy.
 Brawa dla wszystkich za ten weekend. Był świetny