Remis seniorów na zakończenie roku!
Hart Tęgoborze 1:1 KS Podhalanin Biecz
 64' Rutana Tomasz
Rutana W. Zając Bochnia Kosiba K. Rutana T. Guter Gancarz Kiełtyka G. Kozłowski Setlak Kozioł
Na ławce: Pierz
Na ostatni mecz w tym roku udaliśmy się w mocno obkrojonym składzie. Prawie "gołą jedenastką" bo zawodnikiem rezerwowym był drugi bramkarz. Mimo to nie przyjechaliśmy do Tęgoborzy, aby przegrać spotkanie. Rozpoczęło się spokojnie. Obie ekipy jak było widać "badały się". Żadna ekipa nie chciała się otworzyć. Gospodarze na początku meczu dają Nam ostrzeżenie w postaci słupka. Budzimy się i taka sytuacja się już nie powtarza. Dwie kontry z Naszej strony ale nieskuteczne. Jeden rzut rożny i gdyby zawodnik Biecza lepiej dołożył głowę to wynik mógłby się zmienić. Pierwsza połowa bardzo zachowawcza. Hart trochę więcej utrzymywał się przy piłce. Druga część spotkania i gra wiele się nie zmienia. Jedna z Naszych kontr w końcu przynosi efekt. Z obrony z akcją ruszył Rutana. Zagranie do Setlaka, który przyjmuje piłkę na 16 metrze i zagrywa nad obrońcami do Tomka, wychodzącego "na obieg". Główka i piłka ląduje w siatce. Mamy prowadzenie. Ta akcja zmotywowała gospodarzy do odważniejszych akcji. Po około 10 minutach stworzyli świetną akcję lewym skrzydłem. Rozegranie dwójkowe, zawodnik wchodzi w pole karne i pięknym uderzeniem umieszcza piłkę w bocznej siatce. Mamy remis. Do końca meczu wybroniliśmy jeszcze 2 groźne sytuacje, stworzyliśmy sobie również 2 ciekawe akcje ale wynik pozostaje bez zmian. Można powiedzieć iż obie ekipy są raczej zadowolone z podziału punktów.
Runda jesienna kończy się, a Nasze chłopaki wywalczyli 6 pozycję. Dobry wynik z czego się cieszymy. Na wiosnę oczywiście będziemy walczyli o jeszcze lepszą pozycję. Chłopaki włożyli dużo siły w grę, dużo wyrzeczeń i chęci z ich strony za co im dziękujemy!
Serdeczne podziękowania również dla WSZYSTKICH, którzy się przyłożyli do organizacji meczy, treningów i wyjazdów. Dziękujemy po raz drugi OSP KSRG Biecz za zabezpieczenie meczy. Dziękujemy firmie Saint-Gobain Adfors za ubranie Naszych ekip w piękne stroje. Dziękujemy WAM!
Teraz chwilę odpoczynku od piłki dla pierwszego zespołu. Drużyny młodzieżowe trenują cały czas. Już niedługo turnieje!