Podsumowanie rozgrywek młodzieżowych
Runda jesienna skończyła się kilka tygodni temu, a my przedstawiamy Państwu tabele grup młodzieżowych. Niestety nie wszystkie mecze udało się rozegrać ze względu na sytuację covidową. Najgorzej mieli trampkarze, którzy rozegrali tylko 5 spotkań (wszystkie wygrane), otrzymali 1 walkower przeciwko Moszczenicy oraz nie rozegrali 2 spotkań z Ropą oraz Wójtową. Podokręg nie ujął tych meczy w żaden sposób ale prawdopodobnie będzie w obu walkower na Naszą korzyść (Nasza drużyna była gotowa do gry)
Mimo to ta ekipa zgromadziła w 5 rozegranych spotkaniach aż 79 bramek. Mimo tylko 6 zaznaczonych spotkań jesteśmy na 1 pozycji w tabeli.
W lidze młodzików kilku drużynom brakuje meczy lecz mimo tego utrzymamy 2 pozycję.
Orliki rozegrały niestety tylko 4 mecze gromadząc 7 punktów.
Drużyna juniorów po świetnym początku zanotowała troszkę gorsze występy i ostatecznie plasują się na 6 pozycji w I lidze okręgowej juniorów.
Najlepsi strzelcy w poszczególnych grupach:
Junior:
1. Czech Kamil i Kosiba Krystian. - po 5 trafień.
Trampkarz:
1. Czech Kacper - 19 trafień.
2. Pabisz Patryk - 17 trafień.
Młodzik:
1. Pabisz Jakub - 6 trafień.
Orlik: brak danych oraz jest to bez znaczenia.
Dziękujemy młodym zawodnikom za grę! Liczymy, że wiosna będzie jeszcze lepsza! Bawmy się piłką!⚽