Trampkarze w świetnej formie.

Świetne występy Naszej ekipy trampkarzy. Jak na razie chłopaki z Biecza po 4 meczach mają komplet punktów oraz aż 72 bramki strzelone! Efektem tego jest praca z tą samą grupą chłopaków przez kilka lat. Drużyna jest bardzo zgrana i silna. Chłopaki z 2006 rocznika już grają w juniorach, a jeszcze pomagają w trampkarzach. Warto zwrócić uwagę również na to iż 5 zawodników z młodzika z rocznika 2008 również gra w tym składzie i tak samo dokłada swoje bramki.

Ekipa młodzików również po 4 meczach ma komplet punktów i bilans bramkowy 23:0. W najbliższy piątek czeka tą drużynę spotkanie na szczycie. Będą się mierzyli z Akademią Goal Ropa, która również nie przegrała meczu i nie straciła bramki. Szykuję się mecz na szczycie! Zapraszamy w piątek o 16:30!!!