Seniorzy rozpoczęli mecze kontrolne z IV ligowymi Karpatami Krosno

W środę 17 czerwca pierwsza ekipa Naszego Klubu rozegrała pierwszy mecz kontrolny przed sezonem ligi okręgowej. Przeciwnik był bardzo mocny, IV ligowe Karpaty Krosno. No cóż, tu wiele nie trzeba pisać. Zawodnicy z Krosna pokazali Nam jak się gra w piłkę. Wynik 6:0 dla Karpat. Chyba każdy z zawodników Naszej ekipy po tym meczu miał dużo do przemyślenia w kwestii swojej gry. No nic, miejmy nadzieję, że wyjdzie Nam to tylko na dobre.
Nie udało się trafić bramki choć w pierwszej połowie zdarzały się dogodne sytuacje. Dziękujemy drużynie Karpat za możliwość zmierzenia się z nimi na głównej płycie, która wyglądała FENOMENALNIE!
W bieckiej ekipie zagrali: Rutana W., Gancarz, Kosiba M., Kosiba K., Filipak, Zając, Próchnicki, Grajewski, Dutka, Kozioł, Kiełtyka G., Kiełtyka K., Bek, Paszyński, Dziki, Bochnia.
W następny weekend mierzymy się w Cięzkowicach z tamtejszą drużyną ligi okręgowej. Kibice już będą mogli uczestniczyć w sparingu. Zapraszamy!