Wszystkie rozgrywki seniorów oraz grup młodzieżowych odwołane!

Stało się!

Prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjęli dzisiaj decyzje o odwołaniuu WSZYSTKICH rozgrywek piłkarskich (młodzieżowych i seniorów)

Drużyny z miejsc premiowanych wejściem do wyższych lig awansują, natomiast nie ma spadków. Tabela zostaje zachowana w formacie po ostatniej rozegranej kolejce. Oznacza to dla Naszej drużyny seniorskiej awans do ligi Okręgowej!

Zawodnicy oczywiście nie chcieli w ten sposób tego osiągnąć, chcieli by grać lecz nie ma takiej możliwości w tej rundzie. Na jesień zapewniliśmy sobie 1 miejsce w tabeli zdobywając 32 na 39 możliwych punktów. Na ten dorobek złożyło się 10 zwycięstw, 2 remisy oraz 1 porażka. Seniorzy zdobyli aż 69 bramek w 13 meczach co daje średnią 5,3 bramki na mecz. Stracili przy tym 19 bramek i plasujemy się na 2 miejscu w tej klasyfikacji zaraz za Bobową.

Bardziej dotkliwy będzie brak meczy i rozgrywek drużyn młodzieżowych. No niestety. Będziemy robili wszystko w Naszej mocy aby młodzi zawodnicy grali, grali i jeszcze raz grali.