Zwycięstwo trampkarzy na koniec.

Dobry mecz na koniec swojej ligi zagrała Nasza drużyna młodzieżowa. Zwyciężamy w Starym Sączu 1:0 i zapewniamy sobie 6 miejsce w tabeli. Ta runda poszła troszkę gorzej jak poprzednio ale trener jest zadowolony ze swoich podopiecznych. W pierwszej połowie ekipa gospodarzy pokazała dużo serca w grze i starała się Nas presować. Udawało się wyjść z tych sytuacji z mieszanym efektem. Trochę za dużo błędów popełniliśmy w środku pola. Na szczęście przeciwnik nie wykorzystał tego ani raz. Mieliśmy nawet 2 okazje w ciągu 2 minut do wyjścia na prowadzenie. Druga połowa i trochę lepsza gra Podhalanina. W końcu akcja skrzydłem kończy się trafieniem. Podanie główką przedłuża Potykanowicz i w gąszczu nóg piłkę tracą Trzaskoś. Sokół nie odpuszczał i walczył do końca. Jeden z ich strzałów z rzutu wolnego odbija się od poprzeczki. Końcowy gwizdek i wyjeżdżamy z 3 punktami. Brawo dla chłopaków i jednej jedynej dziewczyny w Naszym składzie za walkę.